پنجشنبه 14 مرداد 1400
Menu

نحوه اهداء و اخذ جوایز خوش حسابی شهرداری تهران در سامانه تهران‌من

1399/10/17 | بازدید: 20370

فرآیند اهدای جایزه خوش حسابی به برندگان قرعه کشی جوایز خوش حسابی سال1399 شهرداری تهران از طریق سامانه تهران‌من آغاز شد.
بر این اساس شهروندان محترمی که مشخصات ملک آنها به عنوان برنده در سامانه تهران -من درج گردیده است پس از آپلود مدارک خواسته شده در سامانه مذکور می توانند طی فرآیند احراز هویتی که از سوی نهادهای ذیربط تعیین گردیده است نسبت به اخذ جایزه خوش حسابی به صورت الکترونیکی و غیر حضوری بهره مند شوند.
فرآیند احراز هویت بر اساس مدارک مورد نظر (مشخصات ملک و مالک یا بهره بردار) تعیین شده است و برندگان محترم می توانند پس از بررسی مدارک از سوی دستگاههای مسئول، در یک دوره کمتر از یک ماه پروفایل خود در سامانه تهران من را کنترل کرده و در صورت صحت مدارک ارائه شده قابلیت بهره مندی از جوایز اعلامی را خواهند داشت.
همچنین برندگان محترم می توانند در صورت نقص مدارک و یا سوالات و ابهامات احتمالی، با دردست داشتن مدارک به اداره درآمد شهرداری منطقه وقوع ملک خود مراجعه نمایند.
ضمنا به آگاهی می رساند برندگان محترم خوش حساب پرداخت کننده عوارض خودرو نیز می توانند پس از کسب اطلاع از برنده شدن خود در سامانه تهران من ، پس از آپلود مدارک و طی مراحل احراز هویت به مبلغ ریالی جایزه اعلامی دسترسی یابند و از یکی از خدمات ارائه شده در سامانه تهران من بهره مند شوند.
شایان ذکر است ، شهروندان محترم برنده پرداخت کننده صرفا عوارض خودرو، می توانند به منظور کسب اطلاعات بیشتر و یا سوالات و ابهامات احتمالی در خصوص اخذ جایزه خوش حسابی خود با شماره تلفنهای 91-96017186 تماس حاصل نمایند.

کارایی بهتر در اپلیکیشن