چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401
Menu
نسخه 2.1.0
حجم فایل 6 مگابایت
بروز رسانی ۱۳۹۹/۰2/28

شهر آماده

رویکرد جامعه محور، اساس پیشگیری، کاهش مخاطرات سوانح و افزایش تاب آوری شهری است و فرهنگ‌سازی در این حوزه و افزایش تعداد شهروندان آگاه می‌تواند روند دستیابی به شهر تاب‌آور و آماده را تسریع و تسهیل کند. با حضور شهروند آگاه و تغییر رفتار ایشان در حوزه کاهش مخاطرات سوانح و مدیریت بحران، اقدامات نهادهای مسئول، موثرتر و سرمایه گذاری‌ها در این حوزه شکوفا خواهد شد چرا که هرچقدر در پیشگیری و کاهش خطرپذیری سرمایه‌گذاری شود، هزینه های مقابله، بازسازی و بازتوانی کاهش یافته و منافع آن در آینده قابل دسترسی است.

اين نرم افزار به منظور ارائه سرويس هاي شهروندي مديريت بحران شامل اطلاع رساني عمومي، طرح ها و آموزش هاي شهروندي، ابزارهاي كاربردي و دسترسي سريع شهروندان به مراكز امدادي طراحي شده كه نياز است كاربر به محض نصب نرم افزار جهت ورود اوليه به آن نسبت به ورود شماره تلفن همراه جهت دريافت كد فعالسازي اقدام نمايد كه پس از فعالسازي با دريافت نام و نام خانوادگي كاربر نرم‌افزار قابليت استفاده با نمايش منوهاي ٦ گانه را خواهد داشت.

شايان ذكر است شماره تماس و نام و نام خانوادگي كاربر در بانك اطلاعات نرم‌افزار (تحت سرور) نگهداري شده و از اين اطلاعات جهت ارائه برخي سرويس ها مانند اعلام وضعيت اعضاي خانواده و گزارشات مردمي به عنوان داده پشتيبان مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

دریافت نسخه اندروید

تصاویر نرم‌افزار

نرم‌افزارهای مشابه

کارایی بهتر در اپلیکیشن