پنجشنبه 26 تير 1399
Menu

نرم‌افزارهای موبایلی

اپلیکیشن تهران من به عنوان درگاه واحد ارائه خدمات شهرداری تهران تولید شده است. شهروندان محترم تهرانی با نصب این اپلیکیشن به خدماتی نظیر رزرو طرح ترافیک ، استعلام مشخصات املاک و ثبت پیام 137 دسترسی پیدا خواهند کرد.

اپلیکیشن «دوچرخه» با هدف ترویج دوچرخه شهری به عنوان یک شیوه حمل و نقل پاک تهیه شده و شهروندان تهرانی می توانند از امکانات مختلفی از جمله مسیریابی، پیمایش آزاد، مشاهده فروشگاه های ارائه دهنده خدمات دوچرخه، تعامل با سایر کاربران از طریق شبکه اجتماعی، شرکت در کمپین ها و رویدادها و ... استفاده نموده و به ازای فعالیت های خود امتیازات و جوایز متنوعی دریافت نمایند.

نقشه‌ی آفلاین تهران و کرج با آخرین تغییرات معابر

مسیریاب سخنگو با امکان ارائه فرامین صوتی فارسی

امکان مشاهده‌ی نقشه در نمای پرسپکتیو (دید پرنده) و چرحش ۳۶۰ درجه نقشه

وضعیت ترافیک معابر اصلی بر روی نقشه

قابلیت جستجو آفلاین محلات، معابر و موقعیت‌ها

مشاهده‌ی فرصت‌ها و موقعیت‌های مکانی اطراف (near-by)

سرویس پیشنهاد مسیر حمل‌ونقل همگانی (اتوبوس، مترو و BRT)

سرویس مسیریابی تاکسی خطی

سرویس مسیریابی ویژه دوچرخه با دوچرخه‌ی شخصی یا دوچرخه همگانی

سرویس مسیریابی خودرو سواری با در نظر گرفتن وضعیت ترافیک معابر، طرح زوج و فرد و طرح ترافیک

ارایه موقعیت‌های مکانی کاربردی در حوزه‌ی حمل و نقل شهری نظیر منطقه‌ی طرح ترافیک، منطقه‌ی طرح زوج و فرد، جایگاه‌های سوخت‌رسانی و ...

هدف اصلی این نرم‏ افزار، ارائه خدمات شهری و سرویس‏های منجر به پرداخت‏های شهرداری تهران بوده که از طریق USSD با شماره‏گیری *137# انجام می‏گردد.

شهروندان محترم می‏توانند با نصب این برنامه بر روی تلفن‏های همراه شخصی خود از سرویس‏های موجود به سادگی استفاده نمایند.

"زمین سبز همراه" اولین نرم افزار همراه در حوزه تعامل و فرهنگ سازی در زمینه مدیریت پسماند میباشد که به همت شهرداری تهران طراحی و ارائه گردیده است.

این سامانه با استفاده از ظرفیت فناوری های ارتباط جمعی روز دنیا نسبت به ارتقای سطح دانش و اگاهی و جلب حداکثری مشارکت شهروندان عزیز تهرانی به منظور نیل به توسعه پایدار شهری مبادرت مینماید.

نرم افزار بازار روز همراه با رویکرد اطلاع رسانی نرخنامه و موقعیت جغرافیایی و اطلاعات میادین و بازارهای شهر تهران در اختیار شهروندان قرار گرفته است.

این نرم افزار به منظور ارائه سرویس‌های شهروندی مدیریت بحران شامل اطلاع رسانی عمومی، طرحها و آموزش‌های شهروندی، ابزارهای كاربردی و دسترسی سریع شهروندان به مراكز امدادی طراحی شده است.